(093) 226-64-35
(066) 389-48-56
(097) 360-70-97

О товаре

Твердый переплет: 136 стр.
Издательство: «Светлая Звезда» (2016)
ISBN: 978-966-2665-63-5
Формат: 145x213 мм

Теплi iсторii. Iсторii талановитих людей. Книга II код: 3330

Ирина Славинская   Оцените книгу!
Цена: 55.2 грн
Скидка: 9.2 грн
Цена со скидкой: 46 грн
В корзину Быстрый заказ

Быстрая Доставка

По Киеву от 333 грн — БЕСПЛАТНО!
Самовывоз — БЕСПЛАТНО!
Пункт Новой Почты — БЕСПЛАТНО!
Любым перевозчиком на Ваш выбор

Поделитесь ссылкой с друзьями:


Год издания: 2016

«Історії талановитих людей. Книга друга» – продовження популярної серії «Теплі історії», майже всі книжки якої стали українськими бестселерами. Що в цій книжці? Життєві історії людей, яких ми знаємо і любимо.

"Під обкладинкою другої книжки «Історій талановитих людей» – історії одинадцятьох авторів. Цього разу мені буде ще складніше відповідати на запитання «Чому саме такий добір героїв і героїнь у книжці?». Я не знаю, чому все склалося саме так. Серед моїх одинадцяти героїв і героїнь є близькі друзі, а є й такі, з ким я вперше наживо побачилася в день інтерв’ю. Ці одинадцять осіб – своєрідний миттєвий знімок того, що мене цікавило в період роботи над рукописом, з жовтня 2014 до березня 2015 року. Серед історій є те, про що я просила розповісти, але є й таке, про що ніколи й думати не могла. Як і в першій книжці, у цих історіях можна відчитати внутрішній сюжет – як і рік тому, він цілковито випадковий і з’явився та став помітним лише після того, як були готові всі історії. Що це за сюжет?

У моїх очах ця наскрізна історія – про крихкість життя та пам’яті. Як легко й несподівано може прийти смерть. Як боляче, швидко й назавжди тебе може зжерти диктаторська система. Як випадково ти можеш урятуватися. Як несподівано все можна забути. І про те, яка тривка матерія наших спогадів – навіть якщо вже й не згадуєте про те, що було. В історіях із цієї книжки також чимало розповідей про втрати. Втрата безтурботного дитинства, втрата натхнення й творчої сили, втрата ілюзій, втрата коханої людини, втрата звичного оточення. Також багато туги за домом, хоч би що це слово означало в кожному конкретному випадку кожної конкретної оповідки. Ще – радість і сонячні дні, несподівані зустрічі, любов. І – це найважливіша частина – надія. Надія. І дуже багато роботи".
Iрина Славiнська

* обложка может отличатся от представленной на сайте

Недавно просмотренные

Страница 1 из 1